نتایج جستجو برای عبارت :

پاورپوینت تیم منچستر یونایتد

باشگاه فوتبال منچستر یونایتد
باشگاه فوتبال منچستریونایتد یکی از باشگاه های حرفه ای فوتبال در لیگ برتر فوتبال انگلستان است. این باشگاه در سال 1878، با نام باشگاه فوتبال نیوتون هیث تأسیس شد.

همه چیز درباره تیم محبوب منچستر یونایتد
تاریخچه باشگاه منچستریونایتد
باشگاه فوتبال منچستر یونایتد در سال 1878 توسط شرکت راه آهن لانکشایر و یورکشایر و با نام نیوتون هیث شکل گرفت. در ابتدا این تیم فقط با تیم های شرکت های راه آهن دیگر بازی می کرد، ولی در 20 نو
باشگاه فوتبال منچستریونایتد یکی از باشگاه های حرفه ای فوتبال در لیگ برتر فوتبال انگلستان است. این باشگاه در سال 1878، با نام باشگاه فوتبال نیوتون هیث تأسیس شد.

همه چیز درباره تیم محبوب منچستر یونایتد
باشگاه فوتبال منچستر یونایتد در سال 1878 توسط شرکت راه آهن لانکشایر و یورکشایر و با نام نیوتون هیث شکل گرفت. در ابتدا این تیم فقط با تیم های شرکت های راه آهن دیگر بازی می کرد، ولی در 20 نو
باشگاه فوتبال منچستر یونایتد در سال 1878 توسط شرکت راه آهن لانکشایر و یورکشایر و با نام نیوتون هیث شکل گرفت. در ابتدا این تیم فقط با تیم های شرکت های راه آهن دیگر بازی می کرد، ولی در 20 نوامبر 1880 اولین بازی رسمی خود را در برابر بو

زادروز:  5 فوریه 1985
زادگاه : مادیرا -پرتغال 
قد: 1.87

کریستیانو رونالدو فوتبالیست مطرح پرتغالی است که در حال حاضر در تیم یوونتوس ایتالیا توپ میزند.
خیلی ها وی را به خاطر عملکرد فوق العاده اش یکی از بهترین فوتبالیست های تاریخ میدانند
او فوتبالش را در اندورینها شروع کرد سپس به ناسیونال رفت و بعد از ان به اسپورتینگ لیسبون پیوست
وی توانست در سال 2003 نظر الکس فرگوسن سرمربی محبوب منچستر یونایتد را جلب کند و به تیمش ملحق شود.
در سال 2004 اولین جام خو
خلاصه بازی دیشب منچستر سیتی و تاتنهام از سایت بلاگ دانلود دریافت کنید.
خلاصـه بازی منچسترسیتی 4
طرفداری سر مشاهده بازگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا منچسترسیتی و تاتنهام به مصاف آهنگ رفتند که سر یک مشاهده پرگل.
ادامه مطلب
این پاورپوینت در 29 اسلاید به شکل زیبا و منحصر به فرد و زیبا طراحی اسلاید بندی شده است در این پاورپوینت مطالبی از تاریخچه منچستر یونایتد از سال های ابتدایی تا اکنون،حمایت های مالی باشگاه،آرم باشگاه،ورزشگاه خانگی منچستر یونایتد و سایر مطالب مفید و ارزنده در مورد باشگاه منچستریونایتد در این پاورپوینت درج شده است که امید واریم رضایت شما عزیزان را جلب نماید

جهت دانلود فایل کلیک کنید
خلاصه بازی دیشب تاتنهام منچستر سیتی از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
تاتنهام 3 گزارش انگلیسی
۱۳۹۵ ۰۹ ۱۳ ۱۹ ۲۷ لینک کوتاه به به هر حال دو منچسترسیتی 1 3 Error loading player No playable sources ستاندن Like ۰ نگران . طرفداری سر مشاهده بازگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا منچسترسیتی و تاتنهام به مصاف آهنگ رفتند که سر یک مشاهده پرگل.
ادامه مطلب
نتیجه ی بازی لیورپول و پورتو از سایت بلاگ دانلود دریافت کنید.
ورزش سه
کلیپی از خلاصه بازی رده های پورتو و لیورپول در بازی های لیگ قهرمانان اروپا برگشت مرحله یک چهارم آخرین لیگ قهرمانان اروپا پیش پورتو پرتغال با نتیجه. خودم موندم این تیمای انگلیسی چکار دارن میکنند اون از تاتنهام و منچستر سیتی دوش امشبم لیورپول جدید منچستر یونایتد و چلسی هم هستند خودم مطمئنم که یک پای.
ادامه مطلب
امشب فوتبال است و دوباره ان ضربان قلب های بالا رفته و مغز های داغ شده از استرس :))))
نقش من در این میان مانند ان خر مفلوکی ست که تا زانو در گل گیر کرده است:))))
مثل ماست، وامانده ام که کدامش بالاخره؟؟:))))
یوونتوس _آژاکس 
یا
منچستر یونایتد_بارسا؟؟؟
بخش احمقانه اش اینجا است که وقتی سر هر دوبازی شرط بسته باشی چشمانت میلغزد و دلت بی قرار است برای نتیجه بازیی که نمیتوانی دنبالش کنی؛))))مصداق بارز یه دلم میگه برم برم یه دلم میگه نرم نرم و این حرفاهای حاشیه
امشب فوتبال است و دوباره ان ضربان قلب های بالا رفته و مغز های داغ شده از استرس :))))
نقش من در این میان مانند ان خر مفلوکی ست که تا زانو در گل گیر کرده است:))))
مثل ماست، وامانده ام که کدامش بالاخره؟؟:))))
یوونتوس _آژاکس 
یا
منچستر یونایتد_بارسا؟؟؟
بخش احمقانه اش اینجا است که وقتی سر هر دوبازی شرط بسته باشی چشمانت میلغزد و دلت بی قرار است برای نتیجه بازیی که نمیتوانی دنبالش کنی؛))))مصداق بارز یه دلم میگه برم برم یه دلم میگه نرم نرم و این حرفاهای حاشیه
دوباره فوتبال .این هیجان خالص ناپاک.باز آن ها امشب به میدان می آیند.مثل همیشه ٬ پر قدرت و ممتاز.با همان لئو مسی افسانه ای ؛ یادآور شب های تلخ.یاد آور فینال های تلخ در بارسلونا و رُم .زمانی که بارسلونا در اوجِ یکه تازی و‌ دوران فوتبالی خود بود.بعد از سال ها باز آن ها به الدترافورد می آیند.اما دیگر کریس رونالدویی لباس قرمز بر تنش نیست.دیگر ویدیچ و فریناند را در خط دفاعی نمی بینیم.خبری از گیگز و کریک و جی سونگ پارک و نانی پرتغالی هم نیست.آن شوت سر
«من منچستر‌یونایتد را دوست دارم» اثر مهدی یزدانی خرم.
این کتاب به سبک کاملا متفاوتی نوشته شده. داستان‌های متوالی و تو‌در‌تو درمورد افراد مختلف که ممکنه درمورد هر شخصیت و حادثه‌ی کتاب فقط چند خط نوشته شده باشه و درنهایت آدم‌ها و حوادث متفاوتی به‌طور زنجیروار به هم مرتبط شدن. کتاب، حوادث دهه ۲۰ و ۳۰ ایران رو به تصویر میکشه. از اشغال ایران توسط متفقین تا نخست‌وزیری مصدق و کودتای ۲۸ مرداد. فضای جامعه در اون سال‌ها به تصویر کشیده شده. از سلط

پاورپوینت موزه جنگ منچستر بریتانیا
در این فایل موزه جنگ منچستر واقع در بریتانیا مورد تحلیل قرار گرفته است. این فایل در قالب پاورپوینت و دارای 18 اسلاید می باشد. این فایل برای رشته معماری تهیه شده است.
مشخصات فایل

تعداد صفحات
18

حجم
3138 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
معماری

توضیحات کامل
پاورپوینت موزه جنگ منچستر بریتانیا

در این فایل موزه جنگ منچستر واقع در بریتانیا مورد تحلیل قرار گرفته است. این فایل در قالب پاورپوینت و دارای 18 اسلا
نیمار در راه بارسا یا مادرید ؟؟
به گزارش برخی رسانه ها ناصر الخلیفی تمایل به فروش نیمار دارد اینه در حالی است که برخی باشگاه های بزرگ مانند بارسلونا ، رئال مادرید در صف اول  مشتریان این بازیکن هستند و نیمار به باشگاه های دیگری نیز لینک شده که دو تیم شهر منچستر از مهم ترین آنها هستند
ادامه مطلب
ژسوس کار خود را از باشگاه پالمیراس آغاز کرد. او در سال ۲۰۱۵ جایزه بهترین بازیکن تازه‌وارد به مسابقات را از آن خود کرد، همان سالی که کمک زیادی برای دستیابی تیمش به قهرمانی جام حذفی برزیل کرد. در فصل بعدی عنوان بهترین بازیکن سال لیگ برزیل را همزمان با قهرمانی تیمش پس از ۲۲ سال در مسابقات سری آ برزیل نصیب خود کرد. او در ژانویه ۲۰۱۷ با قراردادی به مبلغ ۳۲ میلیون یورو به تیم فوتبال منچسترسیتی پیوست و در سال ۲۰۱۸ به همراه تیمش موفق به کسب عنوان
نتیجه بازی دیشب تاتنهام و منچسترسیتی از سایت بلاگ دانلود دریافت کنید.
منچستر سیتی
سایت عادی نظر نود با تهیه کنندگی عادل فردوسی پور و پوشش اخبار امتحانات فوتبال نتایج موجود جدول ها و ویدئوهای امتحانات لیگ ایران اروپا و دیگر نقاط. با گزارش ورزشکار 3 تیم منچسترسیتی با برتری 3 بریک در بر تاتنهام در احساساتی ‌ترین بازی هفته سی و چهارم لیگ بزرگ انگلیس در یک قدمی پهلوانی در.
ادامه مطلب
سن =35
قد=88
نام کامل =کیریستیانو رونالدو دوس سانتوش اویرو
پست=مهاجم-وینگر چپ
زادگاه=پرتغال-مادیرا
باشتگاه کنونی=یوونتوس
شماره ی پیراهن=7
باشگاههای حرفه ای=   2003 -2002 اسپورتینگ بی    گل=0   بازی=2
                                 2003 -2002 اسپورتینگ               3           25
                                 2009 -2002 منچستر یونایتد         84         196
                                 2018 -2009 رئال مادرید              311       292
                                         -2018 یوونتو
کریستیانو رونالدو دوس سانتوش آویرو زادهٔ ۵ فوریهٔ ۱۹۸۵ که عموماً با نام کریستیانو رونالدو شناخته می‌شود، بازیکن فوتبال اهل کشور پرتغال است که در پست مهاجم برای یوونتوس و تیم ملی پرتغال بازی می‌کند.   او در سال ۲۰۰۹ با انتقال ۸۵ میلیون پوندی‌اش (۹۴ میلیون یورو، ۱۳۱٫۶ میلیون دلار) از منچستر یونایتد به رئال مادرید، به گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان تبدیل شد. رکوردی که بر اساس گزارش‌های منتشرشده، با انتقال ۱۰۰ میلیون یورویی گرت بیل از
پسر مو طلایی فوتبال آمریکایی جنوبی در سن 40 سالگی به طور رسمی از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.
دیگو فورلان که سابقه بازی در تیم‌های همچون منچستریونایتد، ویارئال، اتلتیکو مادرید و اینتر میلان را در کارنامه دارد در این فصل در لیگ هنگ کنگ با لباس تیم کیچی به میدان رفت.
وی در اینباره به خبرنگاران گفت: تصمیم آسانی نبود، من نمی‌خواستم زمان آن فرا برسد، اما می‌دانستم که بالاخره باید این کار را انجام دهم
فورلان فوتبال حرفه‌ای خود را در ایندیپندنت آر
بعد از مدتها تا حالا اینقدر به خودم نزدیک نبودم. مثل همون نوشته های تکراری که تو کتابای مزخرف روانشناسی نوشتن شد مطمئنم یه حس زودگذر نیست و ازش خسته نمیشم حتی اگه بارها شکست بخورم. خودمو از زندگی ای که میخواستم دور کردم انگار که اصن همچین چیزی تو فکرم نبوده سعی کردم فراموشش کنم و کردم. از اون به بعد هیچوقت خوشحال نبودم یا حداقل شوق زندگی نداشتم. الان نمیخوام برگردم فقط میخوام این جاده رو به اون جاده وصل کنم: و چقد در نظرم غیرممکن میاد! مربی منچ
بعد از مدتها تا حالا اینقدر به خودم نزدیک نبودم. مثل همون نوشته های تکراری که تو کتابای مزخرف روانشناسی نوشتن شد مطمئنم یه حس زودگذر نیست و ازش خسته نمیشم حتی اگه بارها شکست بخورم. خودمو از زندگی ای که میخواستم دور کردم انگار که اصن همچین چیزی تو فکرم نبوده سعی کردم فراموشش کنم و کردم. از اون به بعد هیچوقت خوشحال نبودم یا حداقل شوق زندگی نداشتم. الان نمیخوام برگردم فقط میخوام این جاده رو به اون جاده وصل کنم: و چقد در نظرم غیرممکن میاد! مربی منچ
کاسپر اشمایکل (زادهٔ ۵ نوامبر ۱۹۸۶) بازیکن فوتبال اهلدانمارک است. او برای تیم ملی دانمارک ۵۳ بازی انجام داده‌است. پست تخصصی این بازیکن نیز، دروازه‌بان است.

او فرزند پیتر اشمایکل، یکی از بزرگ‌ترین دروازه‌بانان جهان که قبلاً در باشگاه فوتبال منچستر یونایتد و تیم ملی دانمارک بازی می‌کرد، است.

وی به همراه باشگاه فوتبال لستر سیتی قهرمان لیگ برتر فوتبال انگلستان در فصل ۱۶–۲۰۱۵ شد.[۱]

لیگ برتر انگلستان: ۲۰۱۵–۲۰۱۶
رتبه                                      نام تیم                                      ارزش                                         لیگ
  1                                    منچستر سیتی                        1.02bn                                لیگ برتر انگلیس
2                                        لیورپول                                996.95m                               لیگ برتر انگلیس
3                                   رئال مادرید                          888.50m                                لالیگا ا
باشگاه تاتنهام رسما اعلام کرد که ژوزه مورینیو، سرمربی سابق منچستر یونایتد و چلسی رسما به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب شد.
مورینیو با تاتنهام قراردادی 4 ساله امضا کرد و تا سال 2023 در زمام هدایت این تیم قرار دارد. باشگاه تاتنهام شب گذشته پوچتینو را از سمت مربیگری تاتنهام بعد از 5 سال برکنار کرد.
پوچتینو 5 سال و نیم در تاتنهام حضور داشت و پایه ریز اصلی موفقیت‌های اخیر این باشگاه به حساب می‌آید. البته پوچتینو بعد از اینکه با این تیم در فصل گذش
کریستیانو رونالدو دوس سانتوش آویرو (پرتغالی: Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro؛ تلفظِ پرتغالی اروپایی:[kɾiʃˈtjɐnu ʁoˈnaɫdu]؛ زادهٔ ۵ فوریهٔ ۱۹۸۵)،[۳] که عموماً با نام کریستیانو رونالدو شناخته می‌شود، بازیکن فوتبال اهل کشور پرتغال است که در پست مهاجم برای یوونتوس و تیم ملی پرتغال بازی می‌کند.
او در سال ۲۰۰۹ با انتقال ۸۵ میلیون پوندی‌اش (۹۴ میلیون یورو، ۱۳۱٫۶ میلیون دلار) از منچستر یونایتد به رئال مادرید، به گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان تبدیل شد. رکورد
خون می‌آید، در دهانم مزه‌ی ترش و لزج خون را حس می‌کنم، به سرعت می‌روم سمت دستمال کاغذی و فکری‌ام نکند کمی خون به ته حلقم رفته باشد و بی‌هوا قورتش داده باشم و نکند روزه‌ام باطل شده باشد، دستمالی برمی‌دارم و به لثه‌ی مابین دو دندان پیشم می‌گذارم، همان جای همیشگی، چند ماهی است اگر خونی در دهانم جاری می‌شود، منشأش همان مکان است و مسببش؟ نمی‌دانم
امروز صبح هم زمانی که رو به آینه‌ی اتاقم ایستاده بودم و  موهایم را که چرب شده‌اند برس می‌کش
قبل از بازی مربی منچستر تو کنفرانس خبری از یه کوه حرف زد و گفت: "قله ها اونجان که ما فتحشون و ما یک کوه خیلی خیلی سخت داریم و هیچ چیز غیر ممکن نیست" کوهی که اینبار در هیمالیا نبود بلکه در پاریس علم شده بود.
منچسترینایتد با ده تا بازیکن اصلی مصدوم! تو نیمه اول 2-1 از یکی از شانسای قهرمانی CL امسال یعنی PSG جلو افتاد که یکی از گلا رو دقیقه 2 بازی زدیم و تو نیمه اول یکی از مدافع های ما مصدوم شد، اریک بیلی باید تعویض بشه و دالوت به جای اون وارد زمین میشد حال
نمی‌دانم چه اندازه با فرهنگ غذا خوردن گیلانی‌ها آشنایی دارید اما در خانواده‌ی من که اصالتا اهل شرق گیلان هستند رسم است که میوه بیاوریم روی سفره‌ی‌غذا. ما با خوردن خیار، هندوانه، خربزه، طالبی، و انگور به عنوان ساید/Side هیچ مشکلی نداریم. برای ما خوردن کوکوی سیب‌زمینی همراه هندوانه یک امر عادی محسوب می‌شود. در این بین، خیار محبوب‌ترین است. همانطور که می‌بینید حتی در لیستم آن را در رتبه‌ی اول جای دادم. دایی حسین که دایی کوچکم است یک دعای ف
لوستر چوبی منچستر چهارشعله دارکار
لوستر مدل منچستر چهارشعله چوبی دارکار: شرکت دارکار نزدیک به چهار دهه در زمینه تولید انواع لوسترهای چوبی و چراغ های تزئینی (آباژور، استند و چراغ رومیزی) فعالیت می کند. این برند در داخل کشور و خاورمیانه جزء بزرگترین تولیدکنندگان این عرصه به شمار می رود.
شرکت دارکار توانسته در طی این سالها تجربیات زیادی در زمینه انواع لوسترها و چراغ های زینتی به دست بیاورد. از این رو کلیه محصولات تولیدی دارکار دارای بالاترین
به نام خدا
اتوبوس VIP پیدا نمی‌شود. حالا باید این همه(!) راه را با یک اتوبوس خیلی خیلی معمولی بروم. کنار خانمِ جوانِ سرماخورده ای می‌نشینم. پدر و مادرم رفته‌اند و این بغض رهایم نمی‌کند.
ابرهایی که نه می‌بارند و نه می‌روند، صدای دعوای یک زن و شوهر با راننده برای صندلی، یک لاکپشت عروسکی که زیر آینه تاب می‌خورَد، دو پرچم کوچک بارسلونا و منچستر یونایتد که اصلاً نمی‌دانم برای چه نصب کرده اند، دو برچسب آدیداس بالای هر دو در اتوبوس.
گلویم درد می‌
کاسیاس فصل آینده فوتبال بازی نمی‌کند و وارد کادر مربی گری و مدیریت پورتو می‌شود.این دروازبان اسپانیایی چندی پیش به دلیل حمله قلبی بستری شده بود و به همین خاطر فعلا به صلاح نیست به فوتبالش ادامه دهد.زیدان در اینستاگرام : همیشه راه رو بهم نشون دادی، همیشه منصف بودی ، سخاوتمند و شجاع ، بقیه رو دوست داشتی و بقیه هم خیلی دوست داشتن ، همیشه بهت افتخار کردم و همیشه در قلبم خواهی بود.در مارکت پوگبا 102.5 میلیون یورو قیمت گذاری شده در حالی که منچستر بر
هرچه که بیشتر از عمرش کاسته می‌شود او بیشتر به شباهت متضادها پی می‌برد و دلایل تلاش‌هایش محوتر و مسخره‌تر می‌شود. کم‌کم دیگر برگمان و بلاتار و لینچ و تقوایی و بیضایی و کیمیایی برایش فرق چندانی ندارند. دیگر تفاوتی بین استقلال و پرسپولیس و رئال و بارسا و یووه و اینتر و دورتموند و بایرن و چلسی و منچستر و لیورپول و سیتی قائل نیست. سفر به انتهای شب و جز از کل و اتحادیه ابلهان و عقاید یک دلقک و پیرمرد و دریا و برق نقره‌ای و تام سایر و شازده کوچول
پیراهن تیم لیورپول
در سال 1892 هولدینگ اجاره زمین را بالا برد. آنها تصمیم گرفت آنفیلد رود را ترک کنند و یک زمین در آن نزدیکی بخرند تا از آن پس بازی های خانگی شان را در آن انجام دهد.پس از آن، جان هولدینگ باشگاه لیورپول اف.سی را تاسیس کرد که در ورزشگاه آنفیلد بازی می کرد.
اولین تیم لیورپول که در سال 1892 بنیاد نهاده شد، فقط از بازیکنان اسکاتلندی تشکیل شده بود که با پیراهن های آبی – سفید بازی می کردند، و تازه در سال 1894 رنگ پیراهن آنها به قرمز تغییر کرد
زمانی که در بیمارستان روانی منچستر، یک بیمار مرموز بر روی تمام دیوارهای سلول خود تصویر تاجی اسرارآمیز را نقاشی می کند، شما برای بررسی این موضوع به این زندان اعزام می شود زیرا گمان می رود که این اتفاق با گذشته ی شما در ارتباط است. اما زمانی که تمام بیماران شورش کرده و فرار می کنند همه چیز به هم ریخته و تنها راه کنترل اوضاع پیدا کردن تاج سیاه است قبل از آنکه به دست آن ها بیفتد. اکنون شما وظیفه دارید تا تمام هوش و ذکاوت خود را برای حل این حوادث به
امشب یعنی اول مهر ماه 98 جایزه بهترین بازیکن فیفا 2019 داده میشود
و نامزدها عبارت اند از:لیونل مسی، کریستیانو رونالدو و ویرجیل فندایک
لیونل مسی که سال نسبتا خوبی داشت و گل هایی  به ثمر رساند اما در نهایت فقط توانست لالیگا را فتح کند و در فتح کوپا دل ری و لیگ قهرمانان ناکام بود او حتی با ارژانتین دوباره در فتح کوپا امریکا ناکام ماند. 
کریستیانو رونالدو سال خوبی را سپری کرد شاید به اندازه مسی گل نزده باشد اما توانست لیگ ایتالیا و جام حذفی را برنده
تاریخچه سگ پامرانین چگونه بوده است؟ – ورود پامرانین به انگلیس:Pomeranian به عنوان یک نژاد توسط طرفداران انگلیسی‌اش پرورش یافت.
البته قبل از قرن ۱۸ میلادی، پامرانین در انگلستان خیلی شناخته شده نبودند و بعد از قرن ۱۸ به این دلیل که این نژاد مورد علاقه اعضای سلطنت انگلیس بود، محبوبیت یافتند.
ملکه شارلوت در سال ۱۷۶۱ با King George ۱۱۱ ازدواج کرد و سگ های حیوانات خانگی خود را به انگلستان آورد.
پامرانین ملکه شارلوت در آن زمان به نام “گرگ سگ” شناخته می‌ش
پنج شنبه عصر رفتم بیرون که چرخی بزنم که هوا ابری شد با ابرای سیاه. میشد دید که مردم قدمهاشونو سریع تر برمیدارن چون رعد و برق مثل یه لامپ یهو آسمانو روشن میکرد. بر عکس بقیه من قدمامو آروم تر برمیداشتم چون علاقه عجیبی به رعد و برق دارم: گوشه ی یه آپارتمان یه جا برای نشستن پیدا کردم که بیشترین میدان دید رو به آسمون داشت نیم ساعتی همینطور گذشت که مادرم زنگ زد که بیا خطرناکه و فلان که منم دیگه برگشتم منظره های قشنگی رو دیدم.
- یه دوست تنبلیم دارم که ت
پنج شنبه عصر رفتم بیرون که چرخی بزنم که هوا ابری شد با ابرای سیاه. میشد دید که مردم قدمهاشونو سریع تر برمیدارن چون رعد و برق مثل یه لامپ یهو آسمانو روشن میکرد. بر عکس بقیه من قدمامو آروم تر برمیداشتم چون علاقه عجیبی به رعد و برق دارم: گوشه ی یه آپارتمان یه جا برای نشستن پیدا کردم که بیشترین میدان دید رو به آسمون داشت نیم ساعتی همینطور گذشت که مادرم زنگ زد که بیا خطرناکه و فلان که منم دیگه برگشتم منظره های قشنگی رو دیدم.
- یه دوست تنبلیم دارم که ت
یکی از قوانین نانوشتۀ هواداری در فوتبال اینه که شما حق نداری همزمان هوادار دو باشگاه باشی. برای مثال نمی‌شه شما هم هوادار میلان باشی و هم چلسی. اما من هیچ‌وقت دوست نداشتم از قوانین نانوشته پیروی کنم. برای همین در کنار میلان باشکوه، همیشه هوادار آبی‌های لندن هم بودم. میلان رو دوست داشتم چون همیشه جایی بین قهرمان‌ها داشت. چون پر بود از بازیکن‌های قهرمان. امّا چلسی، چلسی تا قبل از آبراموویچ و ورود مورینیو دوران باشکوهی نداشت. چلسی یک تیم مت
وقتی رونالدو جوان بود خیلی تمارز میکرد .
و بیشتر ان ها را اوت می زد. از سن 19 سالگی فوتبال را شروع کرد.
در 4 سال 1 گل زده است و 17 پنالتی اوت زده است .
اما الان 101 گل زده است د دومین مهاجم دنیا است.
فقط 4 دروازه بان پنالتی رونالدو را گرفته اند.رونالدو سابقه ی بازی در تیم های منچستر یونانتد و رال مادرید و یوو نتوس را داشته است.
به گزارش دورتموند ایران ، بعد از حواشی به وجود آمده خارج از زمین فوتبال برای جیدون سانچو ستاره جوان دورتموند، بار دیگر این بازیکن به بسیاری از تیم ها لینک شد.
در حالیکه همه انتظار خروج سانچو از دورتموند را داشتند، زورک اعلام کرد هیچ برنامه ای برای فروش او نداریم.
زورک در ادامه صحبت هایش تاکید داشت که سانچو عنصری اساسی برای تیم ما است و ما در این باره بارها با سانچو صحبت هایی داشته ایم.
زورک همچنین به نمایش عالی سانچو در بازی مقابل هرتابرلین و
بازی eFootball Pro Evolution Soccer 2020 یک شبیه‌ساز ورزشی فوتبال است که توسط استودیو PES Productions تولید و از سوی کمپانی Konami منتشر شده است.
این بازی نوزدهمین عنوان از مجموعه Pro Evolution Soccer است و در آن شاهد تغییر نام و اصافه شدن پیشوند 'eFootball' به عنوان همیشگی هستیم. این تغییر نمایانگر تمرکز سازندگان بر مسابقات eFootball Pro و PESLeague است.
لایسنس تیم فوتبال منچستر یونایتد، یوونتوس، بایرن مونیخ به این سری اضافه شده و اسکن صورت بازیکنان با فناوری‌های جدید صورت پذیرفته است. هم
لوستر چوبی مدل منچستر چهارشعله دارکار
 شرکت دارکار نزدیک به چهار دهه در زمینه تولید انواع لوستر چوبی و چراغ های تزئینی (آباژور، استند و چراغ رومیزی) فعالیت می کند. این برند در داخل کشور و خاورمیانه جزء بزرگترین تولیدکنندگان این عرصه به شمار می رود.
شرکت دارکار توانسته در طی این سالها تجربیات زیادی در زمینه انواع لوسترها و چراغ های زینتی به دست بیاورد. از این رو کلیه محصولات تولیدی دارکار دارای بالاترین کیفیت ممکن بوده و دلیل موفقیت این برن
استفانی فراپارت را احتمالاً سال‌های سال به یاد خواهیم آورد. نخستین داور زنی که در یک رقابت بین‌المللی پابه‌پای مردان می‌دوید. دنیا پر است از اولین‌هایی که همیشه ماندگار شده‌اند. از اولین انسانس که روی ماه قدم زد تا اولین انسانی که قصه‌ را آفرید. فراپارت و تیم داوری‌اش از جنس همین اولین‌ها بود. وقتی پیشاپیش بازیکنان پا به درون چمن سبز می‌گذاشت لبخند می‌زد. ولی استرس را می‌شد از چشم‌هایش خواند. هیجان درونی‌اش را می‌شد از شکل دمیدنش د
در زمان های قبل ویدیو چک نبوده است . ارژانتین و انگلیس میخواستند ذر فینال جام جهانی بهم رقابت بکنند . در دقیقه ی 86 مارادونا در وازه ی انگلیس را باز کرد اما با دست . 
نساجی تیمی است که بیشترین گل بخدی در ایران را دارد .
ایا میدانستید رونالدو در بارسلونا بازی کرده است ولی رونالدو برزیلی که شماره ی 9 بارسلونا بوده است .
ایا مدانستید منچستر سیتی در 38 بازی 104 امتیاز اورده است .
ایا میدانستید بهترین گل در بازی پرسپولیس و استقلال را کریم باقری زده است .
قرعه‌کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در نیون سوئیس برگزار شد و ۱۶ تیم راه یافته به مرحله یک هشتم نهایی این رقابت‌ها حریفان خود را   شناختند.
تیم‌های راه یافته به این مرحله نمی‌توانند برابر تیم‌های هم‌وطنشان قرار بگیرند. همچنین تیم‌های یک گروه مقدماتی در مرحله بعد برابر هم بازی نخواهند کرد.
برای نخستین بار در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا همه تیم‌های راه یافته به مرحله حذفی از پنج لیگ معتبر اروپایی یعنی لالیگا، بوندسلیگا، لیگ جز
دکتر محمدحسن گنجی در سال 1291 خورشیدی در بیرجند به دنیا آمد. او در سال 1317 در دانشگاه ویکتوریای منچستر دوره‌ی کارشناسی ارشد را به پایان رساند و در سال 1331 به آمریکا رفت و توانست دکترای جغرافیا را از دانشگاه کلارک در ماساچوست دریافت کند.
او پس از بازگشت به تهران سازمان هواشناسی را بنیان نهاد. خدمت او در دانشگاه تهران در سال 1355 با دریافت درجه‌ی استاد ممتاز به پایان رسید، اما او بیکار ننشست و در همین سال کار بنیان‌گذاری دانشگاه بیرجند را به سرانج
دوستانم سلام و عید مبارکی :)

خوب همون جور که حتما از اینستاگرامم خوندید خواهرم رفت.البته هنوز ایرانه اما از شمال رفت و حداقل برای من یکی دیگه امکان دیدنش نیست تاااااا کارم درست شه و برم...
آخ میدونید چقدر دلم برای بچه هاش پر میکشه؟؟ نمیدونید که :(

بنظرم ارتباط آیرین و کوروش خوب پیش رفت.کوروش یه چند مورد دهن بیچاره رو بخاطر اسباب بازی سرویس کرد اما آخرش دوتایی یه راههای پیدا کرده بودن که وقتی اسباب بازی در کار نیست بتونن با هم بازی کنن و صدای
هدفون توی گوشمه و معین زد داره می خونه: حست دروغ بود ...
خوب ب خاطر دارم اولین بار که اولین آهنگش رو گوش دادم سال 95 بود. اواخر 95 و هوا بارونی و برفی
توی ربات دنیای ترانه همه آهنگ هاشو دانلود کردم. اون موقع ها هر روز و هر وعده بهش گوش می دادم. جزو آدم هایی بودم که هچ وقت دلم نمی خواست پلی لیست آهنگ های مورد علاقه مو به کسی بگم.
همه شونو توی داکیومنت گوشیم سیو می کردم. بعد از یه مدت دیدم آرشیو آهنگ هام شده یه لیست بلند بالا از آهنگ ها که پر رنگ ترینشون م
مدارس انگلستان و فوتبال
با اردو مدارس انگلستان و فوتبال نگران هیچ چیزی نباشید.
ممکن است در زمان مربوط به اردو نگرانی های زیادی در مورد پوشاک، غذا، محل خواب و غیره داشته باشید اما مجموعه ی ققنوس که هماهنگ کننده ی مدارس انگلستان و فوتبال است فکر تمام این مسائل را کرده است.

برنامه مدارس انگلستان و فوتبال
1- 30 ساعت آموزش فوتبال2- 30 ساعت جلسات آموزش زبان انگلیسی3- آموزش در مدارس اختصاصی فوتبال باشگاه منچستر سیتی4- اسکان در سوئیت‌های تک ن
خیلی وقت قبل‌ها، یک‌بار کسی گوشه‌ای گیرم انداخت و پرسید: خب بگو ببینم، چیست این فوتبال؟ و من روزها فکر کردم که چیست واقعا؟ چرا؟ چرا باید فوتبال را دوست داشته باشم؟ اصلاً در فوتبال دنبال کدام گمشده‌ای هستم؟ فکر کردم، فکر کردم و فکر کردم و عاقبت رسیدم به اینکه فوتبال برای من چیزی است شبیه به زندگی. شاید شبیه‌ترین مفهوم به مفهوم زندگی. امروز امّا می‌خواهم مهر غلط بکوبم روی آن حرف و بگویم فوتبال هیچ‌وقت به‌مانند زندگی نیست. نیست، نبوده و نخ
کریستیانو رونالدو

رونالدو در سال ۲۰۱۸
اطلاعات شخصی
نام کامل
کریستیانو رونالدو دوس سانتوش آویرو

زادروز
۵ فوریهٔ ۱۹۸۵ ‏(۳۴ سال)

زادگاه
فونچال، مادیرا، پرتغال

قد
۱٫۸۷ متر (۶ فوت ۲ اینچ)

اطلاعات باشگاهی
باشگاه کنونی
یوونتوس

شمارهٔ پیراهن
۷
باشگاه‌های جوانان
۱۹۹۳–۱۹۹۵
آندورینها

۱۹۹۵–۱۹۹۷
دیپورتیوو ناسیونال

۱۹۹۷–۲۰۰۲
اسپورتینگ
باشگاه‌های حرفه‌ای
سال‌ها
باشگاه‌ها
بازی†
(گل)†

۲۰۰۲–۲۰۰۳
اسپورتینگ بی
۲
(۰)

۲۰۰۲–۲۰۰۳
اس
کریستیانو رونالدو

رونالدو در سال ۲۰۱۸
اطلاعات شخصی
نام کامل
کریستیانو رونالدو دوس سانتوش آویرو

زادروز
۵ فوریهٔ ۱۹۸۵ ‏(۳۴ سال)

زادگاه
فونچال، مادیرا، پرتغال

قد
۱٫۸۷ متر (۶ فوت ۲ اینچ)

اطلاعات باشگاهی
باشگاه کنونی
یوونتوس

شمارهٔ پیراهن
۷
باشگاه‌های جوانان
۱۹۹۳–۱۹۹۵
آندورینها

۱۹۹۵–۱۹۹۷
دیپورتیوو ناسیونال

۱۹۹۷–۲۰۰۲
اسپورتینگ
باشگاه‌های حرفه‌ای
سال‌ها
باشگاه‌ها
بازی†
(گل)†

۲۰۰۲–۲۰۰۳
اسپورتینگ بی
۲
(۰)

۲۰۰۲–۲۰۰۳
اس
آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی اینتر در مورد تمایل به جذب روملو لوکاکو صحبت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، اینتر عصر امروز در دیداری دوستانه با یک گل مغلوب
یونایتد شد و آنتونیو کونته معتقد است تیمش باید بیشتر پیشرفت کند. وی
همچنین در مورد تمایل اینتر به خرید روملو لوکاکو، مهاجم بلژیکی یونایتد
دوباره صحبت کرده و وی را بازیکن مورد علاقه خود خواند.

آنتونیو کونته گفت: "نکته مثبتی
که من دیدم تلاش و اشتیاق

می‌دانم کتاب‌‌خوان‌های حرفه‌ای با خواندن سه صفحه اول رمان بائودولینو دهان‌شان آب می‌افتد. حق دارند. علاوه بر این، حالا می‌خواهم بیشتر بدجنسی کنم و دل‌شان را هم آب کنم.
قیمت چاپ فعلی این کتاب 672 صفحه‌ای با ترجمه عالی رضا علیزاده 89500 تومان است. ولی چاپ قدیم آن را در یک کتاب‌فروشی شهرستانی دیدم. 29500 تومان. من به این قیمت البته قانع نشدم و آن را نشان کردم. چند روز بعد در هفته طرح تابستانه خرید کتاب با 15درصد تخفیف به قیمت 25075 تومان خریدم؛ هم
روبرتو فیرمینو باربوسا د الیویرا (پرتغالی: Roberto Firmino Barbosa de Oliveira؛ زادهٔ ۲ اکتبر ۱۹۹۱)بازیکن فوتبال اهل برزیل است برای لیورپول بازی می‌کند.
روبرتو توسط یک دندانپزشک به نام پورتلا کشف شد. در ابتدا او به عنوان یک هافبک دفاعی مورد استفاده قرار می‌گرفت. فیرمینو کارش را بصورت حرفه‌ای در 24 اکتبر 2009 در حالی آغاز کرد که در بازی مقابل باشگاه پونته پریتا به مدت نیم ساعت جایگزین تونینهو شد.

او اولین گل حرفه‌ایش را در 8 می2010 در بازی مقابل سائوکاتا
لامصب میدونی همشه یک صحنه و تصویر است اما همون یک صحنه هم دایم منو وسوسه میکنه که برم. برم و کنار بقیه یا تنها به این خانه های رنگی به این صخره و به این منظره خیره شوم. کدوم منظره؟ بفرمایید:

ذهن رو قشنگ درگیر خودش میکنه و خیره میشی به روبرو. آدمهای مست و خشوحالی که روی صخره نشسته اند یا در کوچه ها می لولند رو شاید ببینم و شاید نبینم . نه. نمیشه. باید برم.
اروپا از اون دست مقاصدی است که هنوز به نظرم کشف نشده. همه زرتی میرن فراسنه و ایتالیا و آلمان.
امشب بعد از سال ها برگشته ام خانه. در اتاق کوچک کنار مهتاب. زیر شاخه هاى خشک کنار کتابخانه و چهل حدیث کم دستخورده ام و دیکشنرى مرموز پدر. مى نویسم. آخرین بار ٥ سال پیش بود. تنهاى تنها بودم. هنوز فشار دیوارهاى اتاق را حس مى کنم. چیزى اینجا من را مچاله مى کند. یک حس قوى. یک نیروى ملموس. که توضیح اش نمیتوان داد تا حسش نکنی. مثل شب هاى غربت که دیگر بعد از مدتى تکرار نشدند. به هر کس میگفتم که کسى کنار تختم شب ها نماز مى خواند. یا اینکه سحرها با صداى اذان پد
عملیات 200 میلیون یورویی.فلورنتینو و زیدان روی عملیات خروجی های باشگاه کار میکنند.خامس - ناپولی عقب نشست و به اتلتیکو شک دارد.سبایوس یک قدم تا انتقال قرضی به آرسنال.بیل در برابر جدا شدن مقاومت میکند.ایسکو و آسنسیو در صورت ارائه پیشنهاد بالای 80 میلیون یورو فروخته خواهند شد.منچستر بونایتد پوگبا را از دست نخواهد داد.باشگاه انگلیسی 200 میلیون یورو برای این بازیکن میخواهد.زیدان و باشگاه میدانند که مذاکرات پیچیده ای پیش رو دارند.اولویت باشگاه در ح
۷ روز از قطعی اینترنت گذشت. هنوز پایان نامم ثبت نشده همش بخاطر همین نت لعنتی . روز اول جراحی عمومی خیلی معمولی شروع شد و امشبم رفتم مریضمو دیدم و چاخ سلامتی کردم و برگشتم خونه . تو راه همش ذهنم درگیر بود ، یه سمت ذهنم داشتم فحش میخوردم که چرا خونه نموندم و بازی منچستر و چلسی رو ندیدم و یه سمت دیگرش یه کشمکش کهنه با خودم داشتم . یه مدتیه میخوام دو نخ سیگار و یه فندک بگیرم . اول اینکه باید امتحان کنم ببینم چیه که همه دنبالشن و دومی اینه که احساس میکن
سوییپر صنعتی
دستگاهی مکانیزه است که با جایگزینی روش های دستی، مزایای متعددی را فراهم می
نماید. این دستگاه به سادگی توسط کاربر مورد استفاده قرار می گیرد و دشواری و کندی
ابزار های دستی نظافت را ندارد. سویپر فرآیند جمع آوری زباله های محیط را با
استفاده از برس های چرخان انجام می دهد. برس های جانبی وظیفه جمع آوری زباله ها از
اطراف و برس مرکزی وظیفه انتقال آن ها به مخزن را بر عهده دارد.
تاریخچه سوییپر
سیستم مکانیزه
جمع آوری آلودگی ها که امروزه با ن
سلام سلام.
خوب روال پستهای اخیرم رو دوست داشتم.هر روز مینوشتم.هر شب مینوشتم و کاهی در لحظه مینوشتم و این باعث میشد خوب به خودم و هر روزم نگاه کنم.بفهمم هر روز دارم با چه روندی جلو میرم یا عقب میفتم.
نمیدونم چی شد بعد از آخرین پست یهو نوشتنه هی روز به روز عقب افتاد تا اینکه امروز این پست زاده بشه!
خیلی هم حالم گل و بلبل نیست اما میخوام از چیزای خوب بنویسم.
امروز و دیروز دو تا دوچرخه سواری خفن رفتم.یکی تا جنگل یکی تا دریا. یکی وقت غروب یکی وقت طلوع.ع
ثروت او حدود 34 میلیون دلار تخمین زده می شود.
کانر مک‌گرگور و فلوید می ودراو رکورد سریع تمام کردن مبارزه به اصطلاح فینیش را در مبارزات بر سر کمربند قهرمانی یو اف سی را دارد، کانر توانست در UFC 194 سال 2015 حریف بزرگ خود آلدو را در 13 ثانیه شکست بدهد و به قهرمانی جهان دست یابد.
کانر یک مبارز دست چپ و هجومی است و استاد مبارزه های روانی قبل از مبارزه فیزیکی که میگوید از محمد علی کلی بسیار الهام میگرفته است.
او بعد مرگ محمد گفت تاکنون کسی به عظمت او ندیده
حراج ست تیشرت و شلوار مردانه Manchester City مدل S9955
ست تیشرت و شلوار مردانه Manchester City مدل S9955 

قیمت محصول : 129,000 تومان
برند : منچستر سیتی

ویژگی های کلیدی :
 درجه کیفی : A  جنس تیشرت : پنبه دو رو 
جنس شلوار : دورس پنبه دو نخ تیشرت آستین کوتاه و یقه گرد شلوار دارای 2 عدد جیب ، کمر کشی و دمپا جذب قد تیشرت: 70Cm لارج/ 72Cm ایکس لارج دور سینه : 94Cm لارج / 100Cm ایکس لارج قد شلوار:  95Cm لارج/  100Cm ایکس لارج در دو سایز لارج ، ایکس لارج

بهترین قیمت کالا در دایان شاپ با ت
ابتدا فرش ماشینی کاشان بین مردم جا نیافتاده و نا آشنا بود تا زمانی که با طرح های زیبا و دست بافت گونه به بازار ارائه شد و با قیمت مناسبی که داشت باعث شد مردم بیشتر از قبل به این فرش ها روی بیاورند و از آن استفاده کنند.صنعت فرش ماشینی کاشان از سال 1365 در تولیدات خود تحولات و پیشرفت های اساسی را ایجاد و آغاز کرده، که همین امر باعث شده که در حا حاضر بیش از 700 تولیدی کوچک و بزرگ فرش ماشینی کاشان در همین شهر مشغول به بافت و تولید انواع فرش های 700 شانه
دانلود فیلم Peterloo 2018
ژانر: تاریخی ، درامکارگردان: Mike Leighستارگان: Maxine Peake, Pearce Quigley, Rory Kinnearمحصول کشور: انگلیسسال انتشار: ۲۰۱۸امتیاز: ۶٫۵ از ۱۰مدت زمان: ۱۵۴ دقیقهخلاصه داستان: داستان این فیلم در اوایل قرن هجدهم میلادی اتفاق می‎افتد و درباره‎ی فاجعه‎ی پیترلو می‎باشد که در شهر منچستر رخ داد و حدود پانزده تا بیست نفر کشته شدند و صدها تن دیگر زخمی گردیدند و…

دانلود با زیرنویس چسبیده فارسی 
 کیفیت ۴۸۰   |   کیفیت ۷۲۰
در فوتبال نقل و انتقالات زیادی انجام شده که بعضیها بسیار ارزان اما با کیفیت و بعضی ها بسیار گرانقیمت اما نچندان با کیفیت بوده اند
اما گرانقیمت ترین بازیکنان فوتبال چه کسانی بوده اند و قیمت خریدشان چه مقدار بوده است؟
تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید
نام بازیکن                     ملیت                         قیمت(یورو)                    از باشگاه                      به باشگاه                                 نتیجه و کیفیت خرید
1-نیمار                       
چند روز پیش به رخساره رسمی نسخه جدید فیفا که آن را با نام FIFA 20 می شناسیم به بازار نمایش شد. مانند همیشه شبیه ساز پیاده روی الکترونیک آرتز برای کنسول های طایفه هشتمی و رایانه های انحصاری ارائه شد. هر ساله، پیش از ترویج بازی، EA Sports فهرستی از بازیکنان برتر بسرنوشت شوم دچار کردن آلتیمیت تیم بازی، محبوب ترین حالت فیفا، منتشر می نرم. امسال غصه از به روال سال های گذشته، این اتفاق رخ داد که در ادامه با هم مروری بر ۵۰ بازیکن برتر فیفا 20 خواهیم داشت.۵۰-
یوونتوس در دیدار مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان در آمستردام به تساوی 1-1 دست یافته و بخش زیادی از راه صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان را طی کرد.

یوونتوس ابتدا و در اواخر نیمه اول توسط کریستیانو رونالدو به گل رسید. ستاره پرتغالی روی ارسال تماشایی ژائو کانسلو موفق شد با یک ضربه سر شیرجه ای و تماشایی دروازه اونانا را باز کرده و گل مهمی در مسیر صعود احتمالی بیانکونری به جمع 4 تیم به ثمر برساند.

رونالدو تا به حال 11 بار با ضربه سر در مراحل
+15

وحشتناک بود. حتی همین یک لحظه ای که در فیلم معلوم بود و بقیه ماجرا را باید با خیال بافی پیش می رفتی هم به اندازه کافی وحشتناک بود. دیشب فیلم مصدومیت آندره گومز، بازیکن پرتغالی اورتون (بازیکن سابق بارسا) در بازی با تاتنهام را دیدم. از آن دست مصدومیت هایی که حال عالم و آدم را خراب می کند. دردناک‌تر از مصدومیت ها رباط صلیبی و مینیسک که متداول اند در فوتبال. همان مصدومیتی که چند فصل قبل لوک شاو (بازیکن منچستر) را زمین گیر کرد و کمی قبل تر از آن هم
Loveparade Duisburg: تحقیقات جنایی به دست مترجمان استنوشته شده در 21 نوامبر 2014مقاله ای در Westdeutsche Allgemeine Zeitung (WAZ) وجود دارد که مربوط به پرونده Loveparade است که ناشی از ترجمه های تأخیر یا اشتباه توسط دو آژانس است: Das Loveparade-Verfahren überfordert Englisch-Übersetzer .
در Loveparade 2010 در شهر دویزبورگ 21 نفر بر اثر آسفیراسیون جان خود را از دست دادند و 541 نفر زخمی شدند. به نظر می رسد که زمین برای 250،000 نفر مناسب بود و حتی قبل از وقوع خرد در ورودی بین ورودی ها و کسانی که قصد ترک آن را داشتند ، ح
هنگام آموزش تایپوگرافی لوگو ، kerning اصطلاحی است که برای توصیف فضای بین دو شخصیت جداگانه در یک قلم به کار می رود. در طراحی آرم گرفتن حق هسته بسیار مهم است زیرا تفاوت بین حرفه ای بودن و داشتن یک آرم را که "کاملاً درست نیست" تفاوت می کند.
هسته که بطور خودکار توسط یک برنامه طراحی اعمال می شود ، معمولاً هنگام استفاده از یک متن از آن رضایت بخش است ، اما در صورت استفاده از یک آرم ، از آنجا که تعداد کمی از کاراکترها در انزوا مورد استفاده قرار می گیرند ، بر
POUYA MONSEFI Human Rights Lawyer/ Defensor DDHH
Defensor derechos Humanos ,Autor y Escritor e investigador histórico y social. Especialista en  Investigación penal Y Criminalista Y Miembero de Asoc Latinamericana de Asesoria Juridica y Criminalista Y Colegico de Bomberos y policia de Venezuela-
Pouya monsefi Human rights Lawyer , Writer and Historian ,specialist in criminal investigation and climinalist ,Member of the Latin American Association Of Legal Advice and Criminalistics and coleg of police in VenezuelaAutor y Escritor e investigador histórico y social.
Biografía de Pouya Monsefi.T

درباره دکتر پویا منصفی
پویا منصفی متولد امرداد ۱۳۵۶ در تهران - دارای مدرک فوق لیسانس - کارشناسی ارشد از دانش
سری‌ بازی‌های PES قصد دارد تا با نسخه‌ی جدید خود با قدرت تمام به رقابت با سری FIFA برخیزد و از همین رو به نظر می‌رسد که باشگاه ایتالیایی یوونتوس (Juventus) را به صورت کامل به انحصار خود درآورده است.
پیش از این نیز کونامی (Konami) با باشگاه‌های مختلفی قرارداد بسته بود؛ همانند باشگاه منچستر یونایتد (Manchester United)، ولی قرارداد این شرکت با باشگاه محبوب و پرطرفدار یوونتوس به کلی فرق می‌کند. این امر بدان معنا است که اگرچه در نسخه‌ی جدید PES این باشگاه را مشاهد
دکتر حمید حوالی شهریاری، در دی ماه ۱۳۴۲ در تهران بدنیا آمد. تحصیلات متوسطه خود را در دبیرستان خوارزمی (شریعتی) میدان بهارستان گذراند، در سال ۱۳۶۰ با بالاترین معدل کتبی بین دانش‌آموزان سه کلاس ریاضی فیزیک، دیپلم گرفت. همان سال به حوزه علمیه قم مهاجرت کرد و دروس سطح حوزه را طی مدت شش سال به پایان رساند. او در این سالها در پایه هفتم حوزه (رسایل و مکاسب) شاگرد اول حوزه شد و از دست آیات عظام وقت و حضرت امام - قدس سره- جوائزی دریافت کرد. در کنار تحصیل
بر اساس نظرسنجی انجام شده در ماه فوریه از 33،706 نفر از سراسر جهان، در بین 48 شهر برتر دنیا برای زندگی در سال 2019، مونترال رتبه ششم و تورنتو رتبه بیست و سوم را کسب کردند.
برترین شهرهای دنیا برای زندگی در سال 2019در مطالعه انجام گرفته توسط وب سایت Time Out، شهر نیویورک در صدر فهرست بهترین شهرهای جهان در سال 2019 قرار گرفت و پس از آن شهرهایی همچون ملبورن، شیکاگو و لندن قرار داشتند. Time Out هر ساله شاخص City Life را منتشر می کند که برترین شهرهای جهان را بر اساس فا
اگر فکر می کنید که برای تکمیل درد آرتروز یا دردهای مفاصل ، باید از داروهای بدون نسخه استفاده کنید ، باید توضیحات JointFuel360 ویلیام ای را از منچستر بخوانید .
خیلی اوقات می شنویم که مردم برای کاهش درد مفاصل باید به داروهای تجویز شده مراجعه کنند و با آگاهی از عوارض جانبی بسیاری از این نسخه ها در فروشگاه ، هر زمان که می ریزیم ، از بین می روند. این بررسی های زردچوبه مانند ویلیام است که ما را بسیار خوشحال می کند ، زیرا کسی توانسته است از داروهای تجویزی ج
سایت اوکی مد مقاله ای را در زمینه راز جذابیت و ترفند های شیک پوشی در اختیار شما عزیزان قرار داده است ،امیدوارم از خواندن این مطالب لذت برده و نهایت استفاده را ببرید .در این مقاله به سوال هایی همچون : چگونه شیک و جذاب باشیم؟ چه رنگی باعث لاغرتر دیده شدن می شود؟ چگونه با کلاس باشیم؟ چه نکته ای باعث جوان تر دیده شدن دست می شود؟ چه شلوارهایی باعث جذاب تر دیده شدن می شوند؟ چگونه می توان با وقار و با اعتماد به نفس به نظر آمد؟ مهم ترین راز شیک
بهترین سایت های فریلنسری ایرانی
فریلنسر کیست؟
فریلنسر (Freelancer) شخصی است که فارغ از تعهد نسبت به اداره، شرکت یا هر سازمانی در زمینه کسب و کار خود به صورت دورکاری و حرفه ای فعالیت های لازم را برای ارگان های مختلف انجام داده و بسته به پروژه هایی که قبول می کند می تواند کارفرمای خود را انتخاب نماید. برخلاف روش های سنتی که در سال های گذشته برای انجام کارها، ارائه سرویس ها و خدمات مختلف صورت می گرفت که شخص حتما باید در مکان خاصی مشغول به کار می شد و ت
هر کس که فوتبال را دوست داره یکبار پیراهن تیم محبوبش را خریده یا حداقل به خریدنش فکر کرده.ما هیچ وقت روی چمن ورزشگاههای بزرگ دنیا پا نگذاشتیم اما میخواستیم هنگام فوتبال بازی کردن توی زمین های خاکی یا سالن های کوچک پیراهن ستاره مورد علاقه مون را بپوشیم.
 اصل اول در خریدن این لباس ها این بود که به پیراهن های اصلی شبیه باشه ،جنس و کیفیت لباس مهم نبود. مهم این بود که یک کپی بی نقص از همون پیراهنی باشه که از پشت قاب تلویزیون به تن ستاره ها میدیدیم.
ورزشگاه ومبلی لندن
استادیوم ومبلی در واقع ورزشگاه اصلی تیم ملی انگلستان است و پس از نیوکمپ دومین ورزشگاه بزرگ اروپا است.
کشور انگلستان یکی از حرفه‌ای‌ترین لیگ‌های فوتبال دنیا را دارد شاید برای همین آن‌ها برای تیم ملی فوتبال کشورشان ورزشگاهی بزرگ، مجهز و پیشرفته‌ساخته‌اند. این بار در سری مقاله‌های آشنایی با استادیوم‌ها استادیوم ومبلی، ورزشگاه ویژه‌ی تیم ملی انگلستان را به شما معرفی می‌کنیم.
تاریخچه و توضیحات ورزشگاهبه جز بازی‌ها
حالت تیره گوشی همراه با افزودن نور زرد رنگ و کاهش رنگ آبی روی گوشی همراه صورت می‌گیرد.
مفید نبودن حالت تیره گوشی همراه
چند سال پیش، برای اولین بار، اپل ویژگی “شیفت شبانه” (Night Shift) را معرفی کرد. این ویژگی که در واقع حالت تیره گوشی همراه به حساب می‌آید، قابلیتی انعطاف پذیر است و با تغییر زمان، لایه های رنگی متفاوتی را به سیستم اضافه می‌کند. اپل مدعی بود این قابلیت به خواب راحت تر و بهتر کمک خواهد کرد.
به گزارش مجله دلتا؛ حالت شبانه با توجه به س
زنده: با حاشیه‌های مهمترین بازی فوتبال جهان
این مهمترین مسابقه فوتبال دنیاست؛ یک ال کلاسیکوی جدید که در جغرافیایی متفاوت شکل گرفته است. نبرد بهترین مربی ها و احتمالا بهترین تیم های جهان: لیورپول-منچستر سیتی.
به گزارش" ورزش سه"، تا ساعت 20 که به تماشای این مسابقه خواهیم نشست، اخبار و نکات جالب، توییت ها و تصاویر مربوط به این مسابقه بزرگ و جذاب را با هم مرور می کنیم. این پست لحظه به لحظه به روزرسانی می شود تا شما بدون ویزا در آنفیلد باشید، جایی
ساکنین بسیاری از مناطق جهان هستند که با افتخار ادعا می‌کنند در بهترین شهرهای دنیا متولد شده‌اند و زادگاه آنها مناسب‌ترین مکان برای زندگی است. در همین حال افرادی هم هستند که معتقدند چیزی به عنوان “بهترین شهر در جهان” وجود ندارد، زیرا همه چیز به این بستگی دارد که دیدگاه شما چگونه است. با این حال معیارهایی وجود دارد که می‌تواند به رتبه‌بندی شهرها در این جهان کمک کند.
در نظرسنجی که با کمک موسسه Tapestry Research انجام شده است، Time Out از 34000 شهروند ناش
- کاشت مو در افراد مشهور ایران:
از آنجایی که متاسفانه کم پشت شدن، ریزش موها و طاسی سر در کشورهایی مانند ایران شایع است، بسیاری از افراد معروف کشورمان هر یک به دلایلی سعی می کنند تا این عوارض را برطرف کنند. از جمله کسانی که در سالهای اخیر دچار این معضل شده و اقدام به کاشت مو کرده اند، می توان از یحیی گل محمدی (مربی فوتبال و بازیکن سابق تیم های پرسپولیس و تیم ملی کشورمان) و همچنین احسان علیخانی (مجری معروف تلویزیون) نام برد. 
با یک نگاه ساده می توا
حس هواداران تاتنهام بعد از به صدا در
آمدن سوت پایان بازی شنبه‌ شب مقابل لیورپول قابل درک بود. آن‌ها  با آواز
خواندن از بازیکنانشان تقدیر کردند اما این موضوع، چیزی از درد اولیه کم
نمی‌کند؛ تاتنهام بهترین فرصت برای به دست آوردن بزرگ‌ترین افتخار تاریخش
را از دست داد.
تاتنهام در فینال
مادرید تقریبا دوبرابر لیورپول پاس سالم داشت. آمار شوت‌های داخل و خارج
باکس اسپرز هم بیشتر از لیورپول بود و  الیسون بکر برای بسته نگاه داشتن
دروازه‌اش م
:
از آنجایی که متاسفانه کم پشت شدن، ریزش موها و طاسی سر در کشورهایی مانند ایران شایع است، بسیاری از افراد معروف کشورمان هر یک به دلایلی سعی می کنند تا این عوارض را برطرف کنند. از جمله کسانی که در سالهای اخیر دچار این معضل شده و اقدام به کاشت مو کرده اند، می توان از یحیی گل محمدی (مربی فوتبال و بازیکن سابق تیم های پرسپولیس و تیم ملی کشورمان) و همچنین احسان علیخانی (مجری معروف تلویزیون) نام برد. 
با یک نگاه ساده می توان دریافت که تا چه اندازه عمل ک
من می‌گم روزنامه نگاری محلی مهمتره!
محمد رضا نوروز پور

من می‌گم روزنامه نگاری محلی مهمتره!
محمد رضا نوروز پور
روزنامه های محلی در آمریکا مهمتر از روزنامه های سراسری ان و تاثیر گذاری بیشتری دارن. آمریکایی ها در وهله اول دوست دارن روزنامه های مربوط به کامیونیتی، محل، شهر، ایالت و در نهایت روزنامه های سراسریشون رو بخونن، بعد اگه حال کردن می رن ببین اوباما چی می گه یا کلینتون می خواد امرو بره اسرائیل یا آنگولا؟
همین رونق برای رادیو و تلویزیون
۱۰ آرشیتکت برتر جهان (بخش اول)

آرشیتکت یا مهندس معمار به کسی گفته می‌شود که نقشه کشی، طراحی و نظارت بر اجرای یک سازه بر عهده اوست.
در واقع آرشیتکت از شروع طراحی تا پایان پروژه بر همه بخش‌های مهندسی و محاسباتی نظارت دارد و هماهنگ کننده نقشه‌های معماری، محاسباتی و تاسیساتی است.
هر معمار قبل از طراحی، در ابتدا برای خود سبکی را انتخاب و طرح‌هایش را طبق شاخصه‌های همان سبک، مکتب و یا دوره ارائه می‌دهد.
سبک‌های معماری زیر مجموعه‌های دوره‌های
فاکس سعی کرد تا از مفهوم سینمایی Universal Marvel پیروی کند و مجموعه مبتنی بر طنز خود را با یک راه اندازی مجدد در سال 2015 از Fantastic Four ، گسترش دهد. ممکن است در آن زمان ایده خوبی به نظر برسد ، به خصوص که آنها با حضور یک کوارتت از بازیگران مورد علاقه منتقد (مایکل ب. جردن ، مایلز تلر ، جیمی بل و کیت مارا) را به خود اختصاص دادند. منتقدان به شدت از آن متنفر بودند و نتایج باکس آزار دهنده وحشتناک بود. دنباله ای برای سال 2017 رقم خورد ، اما بازیگران از آن زمان گفته اند
بسم الله -الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است-من
درلندن بودم- بچه ها فرمودند کهازهمهرهایمختلف رفتن به خانه تجربه کن هم متوجه
اطراف میشوی چی دارد وچی ندارد وهم راه اسانتربه دانشگاه لندن را پیدا میکنی –یک
دفعه من راه جدید را رفتم کهمقدارسربالئی داشت رانگلستان درلندن همه کوچه هابن بست
نیستند وماشین رو هستنداتفاقا به خیابان اصلی که میرسیدم انورخیابان اتوبوسی  بود دقیقابهدرب دانشگاه میرسید واحتاجی به
مترونبود وبسیارهم خلوت بود ومناظر خیلی   خوب
تشخیص گروه های غذایی مفید
تشخیص گروه های غذایی مفید ، با خواندن این مقاله شما میتوانید گروه های غذایی مفید را بشناسید و در خوردن آن ها خساست به خرح ندید
در هر وعده غذایی سبز بروید
طبق گفته USDA ، سبزیجات برگ تیره حاوی آنتی اکسیدان ممکن است بهترین غذاهای پیشگیری از سرطان باشد .
آنها همچنین در مدیریت وزن و تنظیم دستگاه گوارش کمک می کنند .
اگر تنبل هستید سعی کنید با یک پودر سبز مانند اسپیرولینا مکمل کنید .
این نوعی جلبک به رنگ سبز است که سرشار از پر
باخت شنبه شب تیم فوتبال استقلال مقابل پدیده شهر خودرو با انتقاد‌های فراوانی از سرمربی آلمانی این تیم، وینفرد شفر همراه بوده است. موجی به راه افتاده که خواستار برکناری شفر است. هواداران استقلال می‌گویند عملکرد شفر مناسب نبوده و بیش از این نباید به او فرصت داد. اما از سوی باشگاه استقلال نیز سیگنال‌های متناقضی صادر می‌شود.
شفر امروز از گفت و گو با خبرنگاران درباره آینده اش در استقلال خودداری کرد
تیم فوتبال استقلال پس از چند نتیجه نه چندان م
بهشت میکروب‎ها دقیقا کجای دنیا است؟ مجله پیام دلتا جواب سوال شما را می‎داند! این مطلب مهیج را از دست ندهید!
قطعا همه ما از کثیفی متنفر هستیم! البته اگر از رفتن به دستشویی‌های عمومی چندش‌تان می‌شود و تصور می‌کنید که کثیف‌ترین و آلوده‌ترین جای دنیا کاسه توالت است، سخت در اشتباه هستید؛ چون دور و برتان پر از وسایل و اشیایی است که روزانه با آنها سروکار دارید، غافل از این‌که آلوده‎تر از کاسه توالت هستند. با مجله پیام دلتا برای سپری کردن یک ر
گونه های قناری
قناری ها به خاطر آهنگشان مشهور هستند. اما برخی از پرورش دهندگان بیشتر به صفات دیگر علاقه مند هستند. انواع مختلف قناری در سه گروه گسترده قرار می گیرد - انواع مختلفی که از نظر نوع (ویژگی های بدنی یا شکل) تولید می شود ، آنهایی که برای رنگ پرورش می یابند و آنهایی که برای ترانه پرورش می یابند.قناری ها را تایپ کنیدپرورش دهنده هایی که Type Canaries را حفظ می کنند به جای رنگ و آهنگ به شکل ، شکل و اندازه علاقه دارند. در طول 200 سال گذشته انواع مختل
رویدادهای مهم سال 2018 از نگاه گاردین
روزنامه گاردین چاپ لندن با اشاره به رویدادهای مهم سال 2018، فهرست مختصری از این وقایع ارایه داد.به گزارش ایرنا؛  تارنمای روزنامه ی گاردین نوشت: فهرست وقایعی که پیکره ی سال 2018 را شکل می دهند باختصار از این قرار می باشد:
روابط بین الملل15 ژانویه، توافق هسته ای ایراندونالد ترامپ تا اواسط ژانویه جدیت خود را در مورد تقابل با برنامه ی هسته ای ایران بصورت کاملا آشکارا به نمایش خواهد گذاشت.پس از آن که در اکتبر 2017 پای
یک موی کامل و براق مو. پوستی شفاف و بدون حاشیه. ناخن های بلند و بلند ، نه تنها از نظر زیبایی شناختی و اجتماعی ، بلکه نشان دهنده سلامتی عمومی هستند. آنها تا چه اندازه روند پیری طبیعی باعث کاهش تولید پروتئینهای سازه ای کراتین و کلاژن و بدتر شدن بافتهای همبند بدن ، استخوانها ، اندامهای حیاتی و حتی دیواره رگهای خونی می شوند. مو ، پوست و ناخن های ناسالم (HSN) اغلب علائم بیماری های مزمن اساسی هستند. در حالی که بحث کامل در مورد کلیه علل و راه حل های این چ
تصور کنید کودکان در جاده های اصلی شهرفوتبال ورزش می کنند. توریست ها بدون نگرانی داخل میان خیابان عکس می گیرند. مهمانخانه هایی داخل میدان های کوچک شهر قرار دارند و اثری از خودرو، موتورسیکلت یا اتوبوس نیست.توصیف های فراز تا پیمانه ای شهر ونیز را تداعی می کنند، شهری داخل ایتالیا که اثری از خودرو تو آن حلق. ونیز دهات منحصربه محدودیت است که روی یک مجموعه از جزایر کوچک ساخته شده است. امتحان ی جالبی است که بدون قرار ستاندن در ترافیک می استعداد در ای
تک تک سیستم‌های بدن با آب کار می‌کنند. مایعات سموم را از اندام حیاتی بدن دفع می‏‌کنند. شاید فکر کنید ما با شتر وجه مشترک چندانی نداریم، اما یک چیزمان خیلی به هم می‌آید: «هر دوی ما قادریم ساعت‌های مدیدی را بدون نوشیدن آب سپری کنیم.» در این مقاله داستان خانمی از بریتانیا را می‌خوانید که با انجام یک رژیم ساده، زیبایی خود را دوباره به دست آوردو پوستی شاداب‌تر و جوان‌تر بدست آورد.حتما بخوانید: نوشیدن آب بعد از بیدار شدن از خواب چه فوایدی دارد
دوچرخه‌سواری از دیرباز نه به عنوان یک ورزش بلکه به عنوان یک تفریح سالم، مفرح و مفید شناخته شده است. در ظاهر همه چیز ساده به نظر می‌رسد زانوانی که بالا پایین می‌روند و چرخ محرک را به حرکت در می‌آورند، اما در پس همین حرکات ساده معجونی از تبدیلات نیرو و انرژی هم در دوچرخه و هم در بدن ورزشکار وجود دارد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، پایگاه علمی - تحقیقاتی Popular Mechanics در گزارشی جالب و متفاوت به بررسی نکات نه چندان پیدای رشته‌ی دوچرخه
گاهی اوقات اسطوره "غیرقانونی" در اطراف راک به واقعیت تبدیل می شود زیرا این لیست از موسیقی دانانی که وقت خود را در زندان گذرانده اند نشان می دهد. بسیاری از شلوغی های مواد مخدر همانطور که انتظار دارید ، اما چند مورد عجیب نیز وجود دارد. خوشبختانه تعداد خوبی از آنها درس خود را فرا گرفتند و بعد از مدتی داخل خانه تمیز کردند ، اما متأسفانه بیش از چند نفر مجرمان شغلی بودند. این واقعیت نیز وجود دارد که چندین مورد از این اتهامات ناشی از افرادی است که فکر
سگ
نژاد باسنجی 
Basenji
باسنجی (به انگلیسی: Basenji)، نام یکی از نژادهای سگ است که خاستگاه آن به جمهوری دموکراتیک کنگو بازمی‌گردد. وزن جنس نر باسنجی ۱۱ کیلوگرم (۲۴ پوند) است و وزن جنس مادهٔ آن ۹٫۵ کیلوگرم (۲۱ پوند). قد جنس نر باسنجی ۴۳ سانتیمتر (۱۷ اینچ) است و قد جنس مادهٔ آن ۴۰ سانتیمتر (۱۶ اینچ).
وقتی همسایه هایی در واحد های نزدیک در یک مجتمع و دیوارهای نازک دارید گزینه بسیار خوبی است. این سگ که به پارس نکرد و بی سرو صدا بودن معروف است به ندرت از ۶۰ سا
ما در بریتانیا ، تاریخ افتخارآمدی از ترقی علمی و نوآوری در اینجا داریم. شمار قابل توجهی از فناوریهای آبخیزداری در این جزیره زاده شده اند ، و ما انگلیسی ها همواره در طیف گسترده ای از مقوله های علمی ، اعم از اخترفیزیک گرفته الی جانورشناسی و تقریباً در مورد کل چیز ، به احسان نمایش داده شده ایم.
ما را باور نمی کنید؟ در اینجا 15 عالم مشهور هستی دارند که صحیح در اینجا در Blighty متولد شده اند (و از کل سال 1900 - از پیروان چارلز داروین ، آدا لولاسی ، الکساندر
گابریل
کالدرون سرمربی آرژانتینی پرسپولیس در سال 2017 در سمیناری در کویت شرکت
کرده و درباره دیدارهای فوتبالی اش و تجربیاتش از فوتبال خاورمیانه صحبت می
کند.

به گزارش" ورزش سه" گابریل کالدرون آرژانتینی قرار است
به زودی به تهران آمده و کارش را با پرسپولیس آغاز کند. او یکی از مربیان
مطرح فوتبال حاشیه خلیج فارس در حدود پانزده سال گذشته بوده است. البته که
قبل از مربیگری، به واسطه حضور در تیم ملی آرژانتین 
دست های پشت پرده فوتبال افرادی که فوتبال را هدایت می کنند و مردم عادی آنها را نمی شناسند. قهرمانان جام های جهانی که در دورهء بعدی در مرحلهء گروهی حذف می شوند.

مقدمه
همیشه آنهایی که اهل فوتبال هستند این جملهء معروف را در برنامهء های ورزشی کشور شنیده اند که صحبت از دست های پشت پرده فوتبال می شود. اما به راستی این افراد کی هستند و چرا وارد فوتبال می شوند؟ در فوتبال خودمان خیلی صحبت می شود و رسانه ها زیاد بهش می پردازند ولی امروز من می خوام سراغ ن

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها